BALNEA Esplanade

obr
Telové ošetrenia Kozmetika Kaderníctvo Manikúra a pedikúra Vodný (bazénový) svet Saunový svet Detský bazén Vonkajší bazén Thajské masáže Klasické masáže

star4

Danubius Health Spa Resort ESPLANADE

Piešťany

To najlepšie z MONADY a Kúpeľov Piešťany
Relaxačno-ozdravovací pobyt so skvelými kúpeľnými procedúrami na najvyššej lekárskej úrovni, zameraný na správne cvičenie. Program je zostavený pre tých, ktorí chcú nahliadnuť do úvodných relaxačno-regeneračných cvičení a presvedčiť sa o ich jednoduchosti. Zároveň chcú vyskúšať vynikajúce piešťanské procedúry s využitím termálnej minerálnej vody a piešťanského bahna s liečivým účinkom na chrbticu a pohybový systém. V spojení s prechádzkami v prekrásnom kúpeľnom parku spĺňa tento pobyt najprísnejšie kritériá akútnej dovolenky.

Fotogaléria

Ceny sú kalkulované pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe (1/1) a dvojlôžkovej izbe (1/2).

Ak Vám nevyhovujú termíny v ponuke, vyberte si individuálny kúpeľný pobyt s programom MONADA - kliknite na KÚPEĽNÉ POBYTY v hlavnom menu (hore) a vyznačte termín v Rezervačnom formulári

Mimo sezóna:  14.01.2018 – 24.02.2018;  25.11.2018 – 22.12.2018
Stredná sezóna: 
25.02.2018 – 24.03.2018;  14.10.2018 – 24.11.2018
Hlavná sezóna: 
25.03.2018 – 13.10.2018;  23.12.2018 – 12.01.2019 V cene je zahrnuté

Ubytovanie v izbe Standard v Danubius Health Spa Resort Esplanade****

 • v deň nástupu – ubytovanie od 14.00 hod., v deň ukončenia pobytu - uvoľnenie izby do 11.00 hod.
 • vybavenie izby Standard - klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou (sprcha alebo vaňa), francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť


Stravovanie - polpenzia:

 • raňajky - švédske stolovanie
 • večera - výber z menu 6 jedál, polievka, šalátový bufet, dezerty

 

Program MONADA:

 • skupinové cvičenie jogovo-rehabilitačné, 2x počas pobytu / 60 min.
 • skupinové cvičenie relaxačné, 2x počas pobytu / 20 min.
 • prechádzka s lektorkou zameraná na správne dýchanie, 1x počas pobytu

 

Piešťanské kúpeľné procedúry:

 • konzultácia s lekárom zameraná na prípadné kontraindikácie procedúr, 1x počas pobytu
 • termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x počas pobytu
 • klasická masáž - čiastočná, 1x počas pobytu
 • čiastočný bahenný zábal, 1x počas pobytu


Bezplatné služby:

 • neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta
 • neobmedzený vstup do Danubius Premier Fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami
 • WiFi pripojenie na internet v celom hoteli
 • batožinová služba

  Hotel

  ATRAKTIVITY
  • Vnútorný bazén s termálnou vodou
  • Termálny bazén s tryskami
  • Vonkajší bazén s termálnou vodou s lehátkami, slnečníkmi a plážovými košmi (máj - október)
  • Exclusive Spa: parná sauna, fínska sauna, infrasauna, ľadopád, tepidárium, oddychová zóna s čajom a krbom
  • Kozmetický salón Matis
  • Exkluzívne celotelové ošetrenie

  V roku 1980 sa začal stavať kúpeľný hotel Balnea Esplanade. Postupne sa hotel renovuje. V roku 2004 sa zrenovoval Vodný a saunový svet, čím sa stal veľkou atrakciou pre hostí. V súčasnosti je vďaka svojmu komfortu a vybaveniu komplex Balnea Esplanade Palace vyhľadávaným nielen kúpeľnými hosťami, ale aj ľuďmi v aktívnom veku či rodinami s deťmi.

  Moderný hotelový komplex sa nachádza v prekrásnom parku Kúpeľného ostrova. Priamo je spojený s impozantným Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do  vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.

  Relaxujte vo Vodnom a saunovom svete! Vyskúšajte vnútorný a vonkajší bazén ako aj Fínsku saunu spolu s Infra a parnou saunou. Hotel pre všetky príležitost - kúpeľné a wellness služby, konferenčné priestory, športové aktivity, výborná kuchyňa a plno zábavy.

  Ubytovanie

  Danubius Health Spa Resort Esplanade**** má 257 izieb, vrátane 15 apartmánov.
  Klientom je k dispozícii bezplatné parkovisko a garáž.


  Standard
  Izba s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), balkónom, kúpeľňou TV, pripojením na internet, minibarom, telefónom, trezorom sušičom vlasov a kúpacím plášťom.
  Superior
  Veľká izba s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), balkónom, kúpeľňou TV, pripojením na internet, minibarom, telefónom, trezorom sušičom vlasov a kúpacím plášťom.
  Superior A/C
  Izba Superior s klimatizáciou.
  Apartmán
  Oddelená obývačka a spálňa s kúpeľňou, balkónom, kúpeľňou TV, pripojením na internet, minibarom, telefónom, trezorom sušičom vlasov a kúpacím plášťom.
  Superior apartmán
  Oddelená obývačka a spálňa s 2 kúpeľňami, balkónom, SAT-Tv, pripojením na internet, minibarom, telefónom, trezorom sušičom vlasov a kúpacím plášťom.

  Ďalšie vybavenie a možnosti hotela
  Business centrum, room servis, práčovňa,  zmenáreň, nákupná pasáž, knižnica, bridge klub, transfer, golf, tenis, požičovňa bicyklov.

  Stravovanie

  Reštaurácie Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Lilium
  Všetky reštaurácie ponúkajú rôzne medzinárodné a slovenské menu. Danubius Zdravý Výber zahŕňa sortiment so zdravými, ľahkými jedlami a biopotravinami a spolu s diétnymi jedlami je k dispozícii pre hostí, orientovaných na zdravý životný štýl.

  Reštaurácia Esplanade
  Ponúka príjemnú atmosféru s prezentáciou moderných gastronomických pokrmov zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne ako aj sezónne špeciality.

  Kaviareň Esplanade
  Spolu s peknou záhradou ponúka v letnom období ľahké jedlá, šaláty, chutné koláče, domáce štrúdle, zmrzliny, kávu, čaj ako aj osviežujúce koktaily. Túto širokú ponuku si môže vychutnať pri počúvaní živej hudby.

  Blanquet bar pri bazéne
  Miesto vedľa krytého bazénu vám ponúka príjemné osvieženie sa šalátmi, ľahkými jedlami, zmrzlinou, pivom alebo zdravými koktailmi.

  Nočný bar
  Bar je veľmi obľúbeným miestom pre tých, ktorí preferujú živú tanečnú hudbu. Rôzne tematické večery sú ponúkané v priebehu týždňa.

  Kúpeľné procedúry a wellness

  Balnea Health Spa ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne, relaxačné a regeneračné procedúry.

  Wellness     
              

  Vodný a saunový svet
  vonkajší relaxačný bazén (25 x 12 m, 33 - 34 ° C) s vírivkou a atrakciami
  vnútorný relaxačný bazén (10 x 10 m, 33 - 34 ° C), s vírivkou a atrakciami
  masážne prístroje, jacuzzi, posteľné vodné masáže, vodný chrlič
  fínska sauna, infra sauna, parná sauna, relaxačná miestnosť
  slnečná terasa, solárium

  Kúpeľné procedúry

  Lekárska starostlivosť
  kontrolné vyšetrenie - lekárska vizita , konzultácia s lekárom, vstupná lekárska prehliadka, výstupná lekárska prehliadka
   
  Termálna minerálna voda
  bahnisko, individuálny termálny aromatický kúpeľ, individuálny termálny minerálny kúpeľ, individuálny termálny perličkový kúpeľ, termálny kúpeľ - Zrkadlisko, uhličitý termálny kúpeľ

  Minerálna voda
  minerálny pitná kúra   

  Vodoliečba
  hydromasáž, perličkový kúpeľ individuálny, podvodná masáž, trakcie vo vode (v obyčajnej vode), trakcie vo vode (v termálnej vode), uhličitý kúpeľ (v obyčajnej vode)

  Kneippova terapia
  striedavý nožný kúpeľ - šľapačky, škótske streky
    
  Fyzioterapia
  antispastická kinezioterapia, ergoterapia, individuálne terapeutické cvičenie (fyzioterapia), klasická masáž čiastočná, klasická masáž celotelová, manipulačná a mobilizačná terapia, manuálna lymfodrenáž, reflexná masáž chodidiel, reflexná segmentová alebo väzivová masáž, rehabilitačná diagnostika, rehabilitačný chodník, rehabilitácia vo vode, skupinový telocvik, trakcie, ultrazvuk

  Elektroterapia
  diadynamické prúdy, galvanický kúpeľ, galvanizácia, interferenčný prúd, iontoforéza, magnetoterapia, TENS - transkutánna elektroneurostimulácia, štvorkomorový galvanický kúpeľ

  Zábaly
  bahenný zábal, parafango, parafínový zábal, Priessnitzove zábaly, čiastočný bahenný zábal, špeciálne krémové zábaly   

  Inhalácia
  inhalácia, oxygenoterapia, soľná inhalácia, soľná jaskyňa   

  Doplňujúce procedúry
  akupunktúra   
   
  Fototerapia

  bioptronová lampa, laserová terapia,   U.V. Solux / infračervené svetlo

  Kryoterapia
  prúd chladného vzduchu, studený zábal   

  Masáže & ostatné procedúry
  bambusová masáž, de luxe masáž, masáž dolce vitae, masáž horúcimi kameňmi, masáž nôh, masáž proti celulitíde, relaxačná aromatická masáž, relaxačná masáž hlavy a šije, revitalizačná aromatická masáž, Schwarzwaldská tonizačná masáž, telové ošetrenie Danubius anti-cellulite, telové ošetrenieDanubius delight, thajská masáž, zabal proti celulitíde, šiatsu masáž

  Skrášľovanie
  Danubius bahenný zábal tváre, permanentné predĺženie rias 

  Fitnes

  aerobik, aqua fitness, danubius premier (kluby a štúdiá), joga, osobná fitness konzultácia, Pilates, severská chôdza, step aerobik, tai či 

  Fotogaléria