MONADA EXTRA

star4

Danubius Health Spa Resort ESPLANADE, Krídlo PALACE

Piešťany

Dĺžka pobytu: od 2 do 2 noci
Stravovanie: raňajky, plná penzia
Cena od: 147 €
Vybrať termín
MONADA EXTRA Danubius Health Spa Resort ESPLANADE, Krídlo PALACE, Piešťany
Vybrať termín

Program „ušitý na mieru“ extra pre vás.
Ozdravovací pobyt ponúka overenú cestu k harmonicky vyváženému spôsobu života, k rovnováhe fyzických aj duševných síl. Podľa vašej kondície a ohybnosti pre vás vytvoríme a zacvičíme s vami pohybovú zostavu zdravotného jogového cvičenia zameranú na správne dýchanie, spevnenie svalstva a načerpanie energie. Preniknete do tajov meditácie a precítite jej blahodarné účinky na upokojenie mysle a zlepšenie koncentrácie.    Osobná numerológia a tarotový výklad vám odhalí zaujímavosti z oblasti sebapoznávania.

Vypočítať cenuV cene je zahrnuté

Ubytovanie v izbe Standard v Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Krídlo Palace

 • v deň nástupu – ubytovanie od 14.00 hod., v deň ukončenia pobytu - uvoľnenie izby do 11.00 hod.
 • vybavenie izby Standard - klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou (sprcha alebo vaňa), francúzsky balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť

   

Stravovanie - polpenzia:

 • raňajky - švédske stolovanie
 • večera - výber z menu 6 jedál, polievka, šalátový bufet, dezerty
  možnosť objednať si plnú penziu

   

Individálny program MONADA:

 • individuálne cvičenie jogovo-rehabilitačné zamerané na správne dýchanie, spevnenie svalstva a načerpanie energie (1x počas pobytu / 60 min.)
  podľa zdravotného stavu, aktuálnej kondície a ohybnosti lektorka vytvorí pre vás zostavu cvikov a precvičí ju s vami
 • individuálna meditácia (1x počas pobytu / 30 min.)
  meditačná technika na uvoľnenie napätia, zlepšenie koncentrácie, urýchlenie regenerácie a navodenie stavu duševnej harmónie
 • osobný numerologický rozbor a tarotový výklad (1x počas pobytu / 30 min.)
  zaujímavosti z oblasti sebapoznávania - čísla dôležité pre život, odpovede na otázky o zdraví, láske, práci, vzťahoch

   

Piešťanské kúpeľné procedúry:

 • termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x počas pobytu
 • klasická masáž - čiastočná, 1x počas pobytu
 • čiastočný bahenný zábal, 1x počas pobytu

   

Bezplatné služby:

 • neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta
 • neobmedzený vstup do Danubius Premier Fitness
 • WiFi pripojenie na internet v celom hoteli
 • batožinová služba

   

 • Starostlivo pre vás vyberáme hotelyNa základe našich 25-ročných skúseností s organizovaním relaxačno-ozdravovacích pobytov starostlivo vyberáme hotely, ktoré majú záujem a predpoklady takéto pobyty realizovať - poskytujú kvalitné ubytovanie, stravovanie zodpovedajúce zdravej životospráve a disponujú širokou ponukou relaxačných a wellness služieb. Navyše sú situované v príjemnom a atraktívnom prostredí.
 • Ubytovanie podľa vašej predstavy Cena pobytu obsahuje ubytovanie v izbe Štandard. Podľa vašej požiadavky vám radi zabezpečíme ubytovanie v izbách vyššej kategórie za doplatok podľa platného cenníka. Ubytovanie s malým psom (zvieraťom) je možné za doplatok 15 € / noc. Miestny poplatok je 1,10 € / osoba / noc. Check-in: 14.00 check-out: 11.00.
 • Stravovanie podľa vášho výberuZákladná cenová ponuka obsahuje polpenziu (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu raňajkami), na objednávku plná penzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu obedom).
 • Parkovanie na hotelovom parkoviskuV rámci vášho pobytu máte zabezpečené parkovanie na hotelovom parkovisku za poplatok 2 € / noc.
 • Platba aj na mieste pobytuZálohu uhradíte pri rezervácii pobytu. Vo výnimočných prípadoch rezervácie tesne pred nástupom na pobyt je platba možná na mieste lektorke MONADY (nie na recepcii hotela).
 • Minimálne storno poplatkyNa základe dlhoročných skúseností a dobrých vzťahov s hotelmi riešime individuálne každú zmenu termínu pobytu, zmenu osoby alebo zrušenie pobytu. Storno poplatky účtujeme minimálne vo výnimočných prípadoch.
 • Vaša spokojnosť je pre nás na prvom miesteVážime si, že ste si vybrali pobyt MONADA a urobíme všetko pre to, aby ste sa s nami cítili príjemne, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily. Naše infolinky sú vám k dispozícii denne aj počas pobytu. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme vaše požiadavky vyriešili k vašej maximálnej spokojnosti.
obr

Fotogfaléria

Termíny

Počet nocí:
od 294€ / osoba / 2 noci od 147 € / osoba / noc
od 294€ / osoba / 2 noci od 147 € / osoba / noc
od 306€ / osoba / 2 noci od 153 € / osoba / noc
od 306€ / osoba / 2 noci od 153 € / osoba / noc

Ceny sú kalkulované pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe (1/1) a dvojlôžkovej izbe (1/2).

Ak Vám nevyhovujú termíny v ponuke, vyberte si individuálny kúpeľný pobyt s programom MONADA - kliknite na KÚPEĽNÉ POBYTY v hlavnom menu (hore) a vyznačte termín v Rezervačnom formulári.

Mimo sezóna:  13.01.2019 - 02.03.2019;  03.11.2019 - 27.12.2019
Stredná sezóna:  03.03.2019 - 13.04.2019;  29.09.2019 - 02.11.2019
Hlavná sezóna:  14.04.2019 - 28.09.2019;  28.12.2019 - 11.01.2020 Rezervujte si pobyt

Danubius Health Spa Resort ESPLANADE, Krídlo PALACE, Piešťany
MONADA EXTRA


Prosíme, jednotlivé čísla oddeľte čiarkou

1. IzbaCena/osoba/nocOsoby*Spolu
Základné lôžko dvojlôžková izba (1/2) - 0 €
Základné lôžko jednolôžková izba (1/1) - 0 €
Typ stravy 0 €
Izba spolu za 0 noci0 €
Celková cena: 0 €
Prepočítat
Overiť
Hotel

ATRAKTIVITY
• Vnútorný bazén s termálnou vodou
• Termálny bazén s tryskami
• Vonkajší bazén s termálnou vodou s lehátkami, slnečníkmi a plážovými košmi (máj - október)
• Exclusive Spa: parná sauna, fínska sauna, infrasauna, ľadopád, tepidárium, oddychová zóna s čajom a krbom
• Kozmetický salón Matis
• Exkluzívne celotelové ošetrenie

V roku 1965 sa položil základný kameň kúpeľného hotela Balnea Palace, čím sa začal technický a stavebný rozvoj kúpeľov. V roku 2004 prebehla kompletná rekonštrukcia a renovácia izieb. V roku 2004 sa zrenovoval Vodný a saunový svet, čím sa stal veľkou atrakciou pre hostí.

V súčasnosti je vďaka svojmu komfortu a vybaveniu komplex Balnea Esplanade Palace vyhľadávaným nielen kúpeľnými hosťami, ale aj ľuďmi v aktívnom veku či rodinami s deťmi. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do  vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.

Moderný hotelový komplex nachádzajúci sa v prekrásnom parku Kúpeľného ostrova. Priamo spojený s impozantným Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr.

Ubytovanie

Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Krídlo Palace má 198 izieb, vrátane 6 apartmánov
Klientom je k dispozícii bezplatné parkovisko a garáž.

Standard
Izba s kúpeľnou (sprcha alebo vaňa), francúzske okná, TV (Pay TV, Sat Select), zdarma wifi internetové pripojenie, telefón, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť.
Superior
Veľká izba s kúpeľnou (sprcha alebo vaňa), francúzskymi oknami, TV (Pay TV, Sat Select), zdarma wifi internetové pripojenie, telefón, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť.
Junior Apartmán
Veľká izba s rozťahovacou sedačkou, kúpeľnou (sprcha), TV (Pay TV, Sat Select), zdarma wifi internetovým pripojenie, minibar, telefón, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť.

Ďalšie vybavenie a možnosti hotela
Business centrum, room servis, práčovňa, zmenáreň, nákupná pasáž, knižnica, transfer, golf, tenis, požičovňa bicyklov.

Stravovanie

Reštaurácie Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Lilium
Všetky reštaurácie ponúkajú rôzne medzinárodné a slovenské menu. Danubius Zdravý Výber zahŕňa sortiment so zdravými, ľahkými jedlami a biopotravinami a spolu s diétnymi jedlami je k dispozícii pre hostí, orientovaných na zdravý životný štýl.

Reštaurácia Esplanade
Ponúka príjemnú atmosféru s prezentáciou moderných gastronomických pokrmov zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne ako aj sezónne špeciality.

Kaviareň Esplanade
Spolu s peknou záhradou ponúka v letnom období ľahké jedlá, šaláty, chutné koláče, domáce štrúdle, zmrzliny, kávu, čaj ako aj osviežujúce koktaily. Túto širokú ponuku si môže vychutnať pri počúvaní živej hudby.

Blanquet bar pri bazéne
Miesto vedľa krytého bazénu vám ponúka príjemné osvieženie sa šalátmi, ľahkými jedlami, zmrzlinou, pivom alebo zdravými koktailmi.

Nočný bar
Bar je veľmi obľúbeným miestom pre tých, ktorí preferujú živú tanečnú hudbu. Rôzne tematické večery sú ponúkané v priebehu týždňa.

Balneo Café
Balnea Palace Sála (Ludovit, Marianne, Leona) s kapacitou do 100 ľudí, salón Alexander s kapacitou 40 ľudí, Venezia salón s kapacitou 40 ľudí.
V blízkosti Kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

Kúpeľné procedúry a wellness

Balnea Health Spa ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne, relaxačné a regeneračné procedúry.

Wellness     
            

Vodný a saunový svet
vonkajší relaxačný bazén (25 x 12 m, 33 - 34 ° C) s vírivkou a atrakciami
vnútorný relaxačný bazén (10 x 10 m, 33 - 34 ° C), s vírivkou a atrakciami
masážne prístroje, jacuzzi, posteľné vodné masáže, vodný chrlič
fínska sauna, infra sauna, parná sauna, relaxačná miestnosť
slnečná terasa, solárium

Kúpeľné procedúry

Lekárska starostlivosť
kontrolné vyšetrenie - lekárska vizita , konzultácia s lekárom, vstupná lekárska prehliadka, výstupná lekárska prehliadka
 
Termálna minerálna voda
bahnisko, individuálny termálny aromatický kúpeľ, individuálny termálny minerálny kúpeľ, individuálny termálny perličkový kúpeľ, termálny kúpeľ - Zrkadlisko, uhličitý termálny kúpeľ

Minerálna voda
minerálny pitná kúra   

Vodoliečba
hydromasáž, perličkový kúpeľ individuálny, podvodná masáž, trakcie vo vode (v obyčajnej vode), trakcie vo vode (v termálnej vode), uhličitý kúpeľ (v obyčajnej vode)

Kneippova terapia
striedavý nožný kúpeľ - šľapačky, škótske streky
  
Fyzioterapia
antispastická kinezioterapia, ergoterapia, individuálne terapeutické cvičenie (fyzioterapia), klasická masáž čiastočná, klasická masáž celotelová, manipulačná a mobilizačná terapia, manuálna lymfodrenáž, reflexná masáž chodidiel, reflexná segmentová alebo väzivová masáž, rehabilitačná diagnostika, rehabilitačný chodník, rehabilitácia vo vode, skupinový telocvik, trakcie, ultrazvuk

Elektroterapia
diadynamické prúdy, galvanický kúpeľ, galvanizácia, interferenčný prúd, iontoforéza, magnetoterapia, TENS - transkutánna elektroneurostimulácia, štvorkomorový galvanický kúpeľ

Zábaly
bahenný zábal, parafango, parafínový zábal, Priessnitzove zábaly, čiastočný bahenný zábal, špeciálne krémové zábaly   

Inhalácia
inhalácia, oxygenoterapia, soľná inhalácia, soľná jaskyňa   

Doplňujúce procedúry
akupunktúra   
 
Fototerapia

bioptronová lampa, laserová terapia,   U.V. Solux / infračervené svetlo

Kryoterapia
prúd chladného vzduchu, studený zábal   

Masáže & ostatné procedúry
bambusová masáž, de luxe masáž, masáž dolce vitae, masáž horúcimi kameňmi, masáž nôh, masáž proti celulitíde, relaxačná aromatická masáž, relaxačná masáž hlavy a šije, revitalizačná aromatická masáž, Schwarzwaldská tonizačná masáž, telové ošetrenie Danubius anti-cellulite, telové ošetrenieDanubius delight, thajská masáž, zabal proti celulitíde, šiatsu masáž

Skrášľovanie
Danubius bahenný zábal tváre, permanentné predĺženie rias 

Fitnes

aerobik, aqua fitness, danubius premier (kluby a štúdiá), joga, osobná fitness konzultácia, Pilates, severská chôdza, step aerobik, tai či 

Fotogfaléria