Ozdravovacie pobyty ŠPECIÁL a EXTRA organizuje monada.sk v Kúpeloch Piešťany s možnosťou ubytovania v rozľahlom modernom komplexe štyroch hotelov kategórie 3* a 4* priamo prepojenom s atraktívnym novovybudovaným balneocentrom. Pobyty sú zamerané na na zdravý životný štýl - zdravotného jogové cvičenia osobne na mieru, relaxácie a meditácie, konzultácie na úpravu telesnej hmotnosti, sebapoznávanie prostredníctvom osobnej numerológie a tarotového výkladu. Pobyty obsahujú aj aj unikátne kúpeľné procedúry.

MONADA ŠPECIÁL

star3

Spa Hotel Grand Splendid, GRAND

Piešťany

Dĺžka pobytu: od 2 do 0 noci
Stravovanie: raňajky
Cena od:
Vybrať termín
MONADA ŠPECIÁL Spa Hotel Grand Splendid, GRAND, Piešťany
Vybrať termín

Program „ušitý na mieru“ špeciálne pre vás.
Ozdravovací pobyt tematicky zameraný na zdravý životný štýl. Podľa vašej aktuálnej kondície a ohybnosti s vami zacvičíme pohybovú zostavu zdravotného jogového cvičenia zameranú na správne dýchanie, spevnenie svalstva a načerpanie energie. Precítite blahodarné účinky relaxácie na uvoľnenie tela a upokojenie mysle. Súčasťou konzultácie zameranej na zlepšenie metabolizmu a optimalizáciu telesnej hmotnosti je diagnostika organizmu a užitočné tipy na pozitívnu zmenu stravovacích návykov.

Vypočítať cenuV cene je zahrnuté

Ubytovanie v izbe Standard v Spa Hotel Grand Splendid***, GRAND

 • v deň nástupu – ubytovanie od 14.00 hod., v deň ukončenia pobytu - uvoľnenie izby do 11.00 hod.
 • vybavenie izby Standard - nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, chladnička, trezor a telefón

   

Stravovanie - polpenzia:

 • raňajky - švédske stolovanie
 • večera - výber z menu 6 jedál, polievka, šalátový bufet, dezerty
  možnosť objednať si plnú penziu

   

Individuálny program MONADA:

 • individuálne cvičenie jogovo-rehabilitačné zamerané na správne dýchanie, spevnenie svalstva a načerpanie energie (1x počas pobytu / 60 min.)
  podľa zdravotného stavu, aktuálnej kondície a ohybnosti lektorka vytvorí pre vás zostavu cvikov a precvičí ju s vami
 • individuálna relaxácia (1x počas pobytu / 30 min.)
  relaxačná technika na uvoľnenie napätia, prehĺbenie dýchania a navodenie pravidelného vnútorného rytmu organizmu
 • osobná konzultácia zameraná na správne stravovanie, detoxikáciu, úpravu metabolizmu a optimalizáciu telesnej hmotnosti, návod na úpravu stravovania a diagnostika organizmu - meranie hmotnosti, BMI, celkového telesného tuku, vnútorného tuku, svalovej hmoty (1x počas pobytu / 30 min.)

   

Piešťanské kúpeľné procedúry:

 • termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x počas pobytu
 • klasická masáž - čiastočná, 1x počas pobytu
 • čiastočný bahenný zábal, 1x počas pobytu

   

Bezplatné služby:

 • neobmedzený vstup do vonkajšieho a vnútorného bazéna
 • neobmedzený vstup do Danubius Premier Fitness
 • WiFi pripojenie na internet v celom hoteli

   

 • Starostlivo pre vás vyberáme hotelyNa základe našich 25-ročných skúseností s organizovaním relaxačno-ozdravovacích pobytov starostlivo vyberáme hotely, ktoré majú záujem a predpoklady takéto pobyty realizovať - poskytujú kvalitné ubytovanie, stravovanie zodpovedajúce zdravej životospráve a disponujú širokou ponukou relaxačných a wellness služieb. Navyše sú situované v príjemnom a atraktívnom prostredí.
 • Ubytovanie podľa vašej predstavy Cena pobytu obsahuje ubytovanie v izbe Štandard. Podľa vašej požiadavky vám radi zabezpečíme ubytovanie v izbách vyššej kategórie za doplatok podľa platného cenníka. Ubytovanie s malým psom (zvieraťom) je možné za doplatok 15 € / noc. Miestny poplatok je 1,10 € / osoba / noc. Check-in: 14.00 check-out: 11.00.
 • Stravovanie podľa vášho výberuZákladná cenová ponuka obsahuje polpenziu (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu raňajkami), na objednávku plná penzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu obedom).
 • Parkovanie na hotelovom parkoviskuV rámci vášho pobytu máte zabezpečené parkovanie na hotelovom parkovisku za poplatok 2 € / noc.
 • Platba aj na mieste pobytuZálohu uhradíte pri rezervácii pobytu. Vo výnimočných prípadoch rezervácie tesne pred nástupom na pobyt je platba možná na mieste lektorke MONADY (nie na recepcii hotela).
 • Minimálne storno poplatkyNa základe dlhoročných skúseností a dobrých vzťahov s hotelmi riešime individuálne každú zmenu termínu pobytu, zmenu osoby alebo zrušenie pobytu. Storno poplatky účtujeme minimálne vo výnimočných prípadoch.
 • Vaša spokojnosť je pre nás na prvom miesteVážime si, že ste si vybrali pobyt MONADA a urobíme všetko pre to, aby ste sa s nami cítili príjemne, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily. Naše infolinky sú vám k dispozícii denne aj počas pobytu. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme vaše požiadavky vyriešili k vašej maximálnej spokojnosti.
obr

Fotogaléria

Hotel

ATRAKTIVITY
• 284 izieb a 19 apartmánov s balkónom
• Termálny bazén s tryskami
• Golf, tenis, požičovňa bicyklov
• Štýlová slovenská izba
• Kultúrny a hudobný program v blízkom kultúrnom centre
• Práčovňa, zmenáreň, kaderníctvo, kiosk

História ubytovacieho komplexu Balnea Grand Splendid sa začala písať od dňa 23. marca 1970, kedy sa začalo s jeho výstavbou. Ako prvý bol odovzdaný do prevádzky Hotel Balnea Splendid - 12. júla 1971 a krátko na to, dňa 16. augusta 1971 privítali prvých pacientov aj v hoteli Balnea Grand.

Mnohí významní domáci i zahraničný návštevníci, vysokí štátni činitelia a vedecký pracovníci využili a stále využívajú komfort a pohodlie moderného komplexu Balnea Grand Splendid. Návštevníci tu nájdu nielen zdravie a pokoj, ale aj rôzne kultúrne a spoločenské podujatia zo Slovenska aj z celého sveta.

Moderný hotelový komplex sa nachádza na Kúpeľnom ostrove v blízkosti golfového ihriska. Priamo je spojený s impozantným Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr.
Zažite jedinečný kultúrny  a hudobný program v blízkom kultúrnom centre. To správne miesto pre podujatia do 400 ľudí.

Ubytovanie

Spa Hotel Grand Splendid***, GRAND má 160 izieb vrátane 14 apartmánov.
Klientom je k dispozícii bezplatné parkovisko a garáž.

Standard
Izba s kúpeľnou (vaňa), balkón, TV (satelitné programy), minibar a telefón.
Superior
Izba s kúpeľnou (vaňa), balkón, TV (satelitné programy), minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť.
Apartmán
Oddelená obývačka a spálňa, kúpeľňa (vaňa), balkón, TV (satelitné programy), minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť.

Ďalšie možnosti a vybavenie hotela
Room servis, práčovňa, zmenáreň, kiosk, klenotníctvo, kaderníctvo a transfer.
Golf, tenis, požičovňa bicyklov.
Dentálne štúdio a Beuaty salón v Spoločenskom centre.

Stravovanie

Reštaurácia Bratislava, Budapešť, Praha a Viedeň
Program Zdravá výživa je založený na moderných, vysoko kvalitných stravovacích službách. Okrem obvyklej ponuky slovenskej i medzinárodnej kuchyne Vás pozývame skúsiť náš špeciálny diétny program. Raňajky sú servírované formou bufetu, obed i večera formou výberu z denného menu, šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu – ponúkame napríklad bezlepkové a bezlaktózové jedlá.

A 'la carte reštaurácia Berlín s letnou terasou
Ponúka príjemnú atmosféru s prezentáciou moderných gastronomických jedál zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne ako aj sezónne špeciality.

Café Splendid s letnou terasou

Široká ponuka nápojov, dezertov, letná terasa so živou hudbou.

Slovenská izba
Štýlová reštaurácia s cimbalovou hudbou.

Orange hala s kapacitou 50 ľudí, Zelený salónik pre 40 ľudí a Modrý salónik s kapacitou do 20 ľudí. V blízkosti Kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

Kúpeľné procedúry a wellness

Balnea Health Spa ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne, relaxačné a regeneračné procedúry.
         
Bazény
Krytý bazén (7,5 x 17,5 m, 33 ° C)
Vonkajší bazén (12,1 x 21,5 m, 33 ° C)
Masážne trysky vo vnútornom bazéne.

Kúpeľné procedúry

Lekárska starostlivosť
kontrolné vyšetrenie - lekárska vizita , konzultácia s lekárom, vstupná lekárska prehliadka, výstupná lekárska prehliadka
 
Termálna minerálna voda
bahnisko, individuálny termálny aromatický kúpeľ, individuálny termálny minerálny kúpeľ, individuálny termálny perličkový kúpeľ, termálny kúpeľ - Zrkadlisko, uhličitý termálny kúpeľ

Minerálna voda
minerálny pitná kúra   

Vodoliečba
hydromasáž, perličkový kúpeľ individuálny, podvodná masáž, trakcie vo vode (v obyčajnej vode), trakcie vo vode (v termálnej vode), uhličitý kúpeľ (v obyčajnej vode)

Kneippova terapia
striedavý nožný kúpeľ - šľapačky, škótske streky
  
Fyzioterapia
antispastická kinezioterapia, ergoterapia, individuálne terapeutické cvičenie (fyzioterapia), klasická masáž čiastočná, klasická masáž celotelová, manipulačná a mobilizačná terapia, manuálna lymfodrenáž, reflexná masáž chodidiel, reflexná segmentová alebo väzivová masáž, rehabilitačná diagnostika, rehabilitačný chodník, rehabilitácia vo vode, skupinový telocvik, trakcie, ultrazvuk

Elektroterapia
diadynamické prúdy, galvanický kúpeľ, galvanizácia, interferenčný prúd, iontoforéza, magnetoterapia, TENS - transkutánna elektroneurostimulácia, štvorkomorový galvanický kúpeľ

Zábaly
bahenný zábal, parafango, parafínový zábal, Priessnitzove zábaly, čiastočný bahenný zábal, špeciálne krémové zábaly   

Inhalácia
inhalácia, oxygenoterapia, soľná inhalácia, soľná jaskyňa   

Doplňujúce procedúry
akupunktúra   
 
Fototerapia

bioptronová lampa, laserová terapia,   U.V. Solux / infračervené svetlo

Kryoterapia
prúd chladného vzduchu, studený zábal   

Masáže & ostatné procedúry
bambusová masáž, de luxe masáž, masáž dolce vitae, masáž horúcimi kameňmi, masáž nôh, masáž proti celulitíde, relaxačná aromatická masáž, relaxačná masáž hlavy a šije, revitalizačná aromatická masáž, Schwarzwaldská tonizačná masáž, telové ošetrenie Danubius anti-cellulite, telové ošetrenieDanubius delight, thajská masáž, zabal proti celulitíde, šiatsu masáž

Skrášľovanie
Danubius bahenný zábal tváre, permanentné predĺženie rias 

Fitnes

aerobik, aqua fitness, danubius premier (kluby a štúdiá), joga, osobná fitness konzultácia, Pilates, severská chôdza, step aerobik, tai či

Fotogaléria