MONADA MEDITÁCIA

star4

Hotel PARK

Piešťany

Dĺžka pobytu: od 2 do 0 noci
Stravovanie: raňajky
Cena od:
Vybrať termín
MONADA MEDITÁCIA Hotel PARK, Piešťany
Vybrať termín

Hĺbková psychická regenerácia.

Moderný človek potrebuje akútne vypnúť a už hocikde. Relaxácia, hĺbková relaxácia, koncentrácia, duchovná koncentrácia smerujúca k vedomému rozjímaniu a meditácii. Aby sme mohli byť úspešní v preniknutí do takých vysokých, respektíve hlbokých sfér, musíme zvládnuť úplný začiatok. Môcť a vedieť kedykoľvek siahnuť k uvoľneniu, vypnutiu. Dostať ich do polohy všednosti, bežnosti, samozrejmosti. Potom môžeme siahať po vyšších métach...

Vypočítať cenu

HOTEL PARK
Nábrežie Ivana Krasku 2
921 01 PiešťanyV cene je zahrnuté

Ubytovanie v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe v Hoteli PARK****

 • v deň nástupu – ubytovanie od 14.00 hod., v deň ukončenia pobytu - uvoľnenie izby do 10.00 hod.

   

Stravovanie:

 • raňajky - švédske stolovanie
  možnosť objednať si polpenziu alebo plnú penziu

 


Meditačný program MONADA (práca s vnútorným JA, techniky na vnímanie intuície, nácvik meditačných techník, techniky na uvoľnenie mysle):

 • úvodné informačné stretnutie s lektorkou MONADY, 1x počas pobytu / 25 min.
 • skupinové cvičenie jogovo-rehabilitačné ranné, 3x počas pobytu / 45 min.
 • skupinové cvičenie jogovo-rehabilitačné popoludňajšie, 3x počas pobytu / 75 min.
 • skupinový nácvik meditačných techník, 6x počas pobytu / 30 min.
 • prednáška zameraná na relaxáciu, meditáciu a podporné techniky (dýchanie, relaxačná hudba, vône, liečivé kamene...), 2x počas pobytu / 90 min.

 

Bezplatné služby:

 • neobmedzený vstup do bazéna počas otváracích hodín
 • neobmedzený vstup do fitness centra
 • WiFi pripojenie na internet v celom hoteli

   

 • Starostlivo pre vás vyberáme hotelyNa základe našich 27-ročných skúseností s organizovaním relaxačno-ozdravovacích pobytov starostlivo vyberáme hotely, ktoré majú záujem a predpoklady takéto pobyty realizovať - poskytujú kvalitné ubytovanie, stravovanie zodpovedajúce zdravej životospráve a disponujú širokou ponukou relaxačných a wellness služieb. Navyše sú situované v príjemnom a atraktívnom prostredí.
 • Ubytovanie podľa vašej predstavy Cena pobytu obsahuje ubytovanie v izbe Štandard. Podľa vašej požiadavky vám radi zabezpečíme ubytovanie v izbách vyššej kategórie za doplatok podľa platného cenníka. Ubytovanie so psom (zvieraťom) je možné za doplatok 15 € / deň. Miestny poplatok je 1,50 € / osoba / noc. Check-in: 14.00; check-out: 10.00.
 • Stravovanie podľa vášho výberuZákladná cenová ponuka obsahuje raňajky (stravovanie začína druhý deň po nástupe, končí v deň odchodu), na objednávku polpenzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu raňajkami) alebo plná penzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu obedom). Pobyt Detox má len možnosť plnej penzie.
 • Parkovanie na hotelovom parkoviskuV rámci vášho pobytu máte zabezpečené parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku za poplatok 2 € / deň.
 • Platba aj na mieste pobytuZálohu uhradíte pri rezervácii pobytu, doplatok v hotovosti na mieste lektorke MONADY. V prípade rezervácie tesne pred nástupom na pobyt je platba možná na mieste lektorke MONADY (nie na recepcii hotela).
 • Minimálne storno poplatkyNa základe dlhoročných skúseností a dobrých vzťahov s hotelmi riešime individuálne každú zmenu termínu pobytu, zmenu osoby alebo zrušenie pobytu. Storno poplatky účtujeme minimálne vo výnimočných prípadoch.
 • Vaša spokojnosť je pre nás na prvom miesteVážime si, že ste si vybrali pobyt MONADA a urobíme všetko pre to, aby ste sa s nami cítili príjemne, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily. Naše infolinky sú vám k dispozícii denne aj počas pobytu. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme vaše požiadavky vyriešili k vašej maximálnej spokojnosti.
obr

Fotogaléria

Hotel

ATRAKTIVITY
• Hotel je ambulantné neštátne zdravotnícke zariadenie s hotelovým lekárom
• Bohatá ponuka procedúr z odboru fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia - termoterapia, vodoliečba, elektroliečba, rehabilitácia
• Elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu
• Wellness centrum: fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku
• Nádherný výhľad na rieku Váh a mestský park

Hotel Park sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 800 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov v Piešťanoch. Ponúka elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu. Súčasťou hotela je aj strešná terasa s výhľadom na rieku Váh.

Hotel Park je ambulantným neštátnym zdravotníckym zariadením spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Odborným garantom zdravotníckeho zariadenia je hotelový lekár.

V hotelovej reštaurácii si pochutíte na jedlách slovenskej kuchyne, v kaviarni s barom si zasa posedíte na letnej terase. Na strešnej terase si hostia môžu užívať slnečné lúče a vychutnať nápoj z baru.

Hotelové wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku. K dispozícii máte tiež relaxačnú miestnosť, kozmetický salón a kaderníctvo. Počas pobytu si môžete zaplávať v bazéne alebo sa zúčastniť hotelového fitness programu.

S kongresovou sálou a troma variabilnými salónikmi hotel poskytuje ideálne možnosti pre organizovanie kongresov, školení, seminárov, obchodných rokovaní. Kongresová sála ponúka kino sedenie pre 200 osôb, školské sedenie pre 120 osôb a školiacu techniku. K dispozícii sú tiež multifunkčné salóniky s maximálnou kapacitou 30 osôb s  možnosťou sedenia podľa špeciálnych požiadaviek I, U, Ženeva. Salónik Biedermaier je vhodný na obchodné stretnutia, pracovné rokovania a VIP meeting.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 104 izbách pre viac ako 200 osôb: 88 dvojlôžkových izieb, 5 apartmánov, 2 štúdiá LUX, 9 rodinných LUX apartmánov

Dvojlôžkové izby
Izby s manželskou posteľou, izby s oddelenými posteľami, možnosť prístelky, detskej postieľky, kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, chladnička, trezor, kufor box, možnosť rezervovať izbu s klimatizáciou, balkón.

Apartmány
Obývacia izby, spálňa, rozkladací gauč, možnosť prístelky, detskej postieľky, kúpeľňa s vaňou, fén, chladnička, trezor, kufor box, kávový a čajový servis, možnosť rezervovať apartmán s klimatizáciou, balkón.

Štúdiá LUX
Jedna väčšia miestnosť so separátnou spálňovou časťou, rozkladací gauč, možnosť prístelky, detskej postieľky, kúpeľňa s vaňou, fén, chladnička, trezor, kufor box, kávový a čajový servis, klimatizácia, terasa.

Rodinné apartmány LUX
Zložené z jednej, dvoch alebo troch miestností, rozkladací gauč, možnosť prístelky, detskej postieľky, kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, chladnička, trezor, kufor box, klimatizácia.

Stravovanie

Kulinárske špeciality domácej a medzinárodnej kuchyne, domáce múčniky, dezerty, lahodnú kávu, či osviežujúce nápoje, to všetko pre vás s radosťou pripraví náš profesionálny personál v našich strediskách.

Reštaurácia Park
Ponúka sedenie pre 150 osôb, domáce špeciality, medzinárodná kuchyňa (francúzska, talianska, maďarská a pod.)

Kaviareň
Ponúka sedenie pre 60 osôb, domáce zákusky, lahodná káva

Letná terasa
Ponúka sedenie pre 40 osôb, miešané fresh nápoje; súčasťou terasy je detské ihrisko.

"Slovenská izba" na 6. poschodí s panoramatickou terasou
Ponúka sedenie pre 40 osôb, tradičné slovenské špeciality a príjemné posedenie na letnej terase.

Wellness a kúpeľné procedúry

Slovo wellness pochádzajúce z anglických slov „well being" a „fitness" znamená zdravý
životný štýl, je kombináciou relaxu a aktivít zameraných na celkové zlepšenie fyzickej kondície.

Krytý bazén
rozmer 16 m x 8,3 m x 1,2 m (dĺžka, šírka, hĺbka), teplota vody 30 °C; súčasťou je vodný gejzír, dnové kreslá a vodopád a letná terasa s lehátkami

Saunový komplex
obsahuje fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku

Masáže
thajská masáž, Shiatsu - japonská masáž, áyurvéda - indická olejová masáž, Champi - indická masáž hlavy, reflexné masáže, masáž lávovými kameňmi, aromatické masáže a iné

Pedikúra, manikúra PediMani NELA
suchá a mokrá manikúra, suchá a mokrá pedikúra, ošetrovanie, masáže, peeling

Kadernícky salón Tatiana
dámske a pánske strihanie, farbenie, predlžovanie, trvalá, slávnostné účesy

Hotel Park je ambulantným neštátnym zdravotníckym zariadením spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Odborným garantom zdravotníckeho zariadenia je hotelový lekár.
 
Lekárska starostlivosť
lekár, čínsky lekár, fyzioterapeutky

Termoterapia
bahenné zábaly, parafango zábal, sauny (parná, infra, fínska)

Rehabilitácie
masáže, mäkké techniky, manuálna lymfodrenáž, škola chrbta, Dornova metóda - Breuss masáž, Feldenkrais metóda - pohyb s uvedomením

Vodoliečba
sírny kúpeľ, hydromasážna vaňa, perličkový kúpeľ

Elektroliečba
magnetoterapia, ultrazvuk, TENS, interferenčné a diadynamické prúdy

Kineziterapia
individuálny liečebný telocvik, skupinová kineziterapia, hydrokineziterapia, nordic walking

Ďalšie liečebné procedúry
laser, lokálna kryoterapia,  plynové uhličité insufflácie, oxygenoterapia

Fotogaléria

Coffee MONADA