MONADA KLASIK

star4

Hotel PATRIA

Štrbské Pleso

Dĺžka pobytu: 3 noci
Stravovanie: raňajky, polpenzia
Cena od: 128 €
Vybrať termín
MONADA KLASIK Hotel PATRIA, Štrbské Pleso
Vybrať termín

Aktívny relaxačný pobyt s MONADOU.
Potrebujete si oddýchnuť a načerpať životnú silu? Poďte s nami do vysokohorského prostredia v srdci Vysokých Tatier, priamo k jazeru Štrbské pleso do exkuzívneho hotela, ktorého názov je odvodený od neďalekého štítu Patria. V spojení s overeným programom MONADA, súčasťou ktorého sú vynikajúce jogové cvičenia, upokojujúce relaxácie, zaujímavé prednášky a turistické vychádzky využívajúce liečivý potenciál čerstvého vzduchu a terapeutické účinky chôdze, sa budete cítiť ako znovuzrodení. Súčasťou pobytu je aj neobmedzený vstup do Wellness Patria Aqua Paradise. Jeho vonkajšia časť, kde sa v lete ochladíte v ľadopáde a v zime zohrejete vo vírivkách a saunách je sprístupnená počas celého roka.

Vypočítať cenuV cene je zahrnuté

Ubytovanie v izbe LUX v Hoteli Patria****, Štrbské Pleso, 3x

 • v deň nástupu – ubytovanie od 14.00 hod., v deň ukončenia pobytu - uvoľnenie izby do 12.00 hod.
 • vybavenie izby LUX - novozrekonštruovaná moderná nefajčiarska izba vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, minibarom a TV; k dispozícii je župan a papučky

   

Stravovanie - polpenzia:

 • raňajky a večera formou bufetu, 3x
  stravovanie začína večerou v deň nástupu, končí raňajkami v deň odchodu

   

Program MONADA:

 • úvodné informačné stretnutie s lektorkou MONADY, 1x počas pobytu / 25 min.
 • skupinové cvičenie jogovo-rehabilitačné ranné, 3x počas pobytu / 60 min.
 • skupinové cvičenie jogovo-rehabilitačné popoludňajšie, 3x počas pobytu / 60 min.
 • skupinové cvičenie relaxačné, 3x počas pobytu / 20 min.
 • prednáška zameraná na detoxikačné a redukčné stravovanie, očistu organizmu, 1x počas pobytu / 60 min.

 

Bezplatné služby:

 • neobmedzený vstup do bazéna
 • neobmedzený vstup do Wellness Patria Aqua Paradise
 • neobmedzený vstup do hotelového fitness
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • Starostlivo pre vás vyberáme hotelyNa základe našich 25-ročných skúseností s organizovaním relaxačno-ozdravovacích pobytov starostlivo vyberáme hotely, ktoré majú záujem a predpoklady takéto pobyty realizovať - poskytujú kvalitné ubytovanie, stravovanie zodpovedajúce zdravej životospráve a disponujú širokou ponukou relaxačných a wellness služieb. Navyše sú situované v príjemnom a atraktívnom prostredí.
 • Ubytovanie podľa vašej predstavy Cena pobytu obsahuje ubytovanie v izbe Štandard. Podľa vašej požiadavky vám radi zabezpečíme ubytovanie v izbách vyššej kategórie za doplatok podľa platného cenníka, v izbách od 4 poschodia vyššie alebo v izbách s balkónom za doplatok 8 € / osoba / noc. Ubytovanie so psom (zvieraťom) je možné len v izbách Štandard a len do 2. poschodia za doplatok 25 € / deň. Miestny poplatok je 1 €/ osoba / noc. Check-in: 14.00; check-out: 12.00.
 • Stravovanie podľa vášho výberuZákladná cenová ponuka obsahuje raňajky (stravovanie začína druhý deň po nástupe, končí v deň odchodu), na objednávku polpenzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu raňajkami) alebo plná penzia (stravovanie začína v deň príchodu večerou, končí v deň odchodu obedom).
 • Parkovanie na hotelovom parkoviskuV rámci vášho pobytu máte zabezpečené parkovanie zdarma na stráženom hotelovom parkovisku alebo hotelovej garáži za poplatok 12 € / deň.
 • Platba aj na mieste pobytuZálohu uhradíte pri rezervácii pobytu, doplatok v hotovosti na mieste lektorke MONADY. V prípade rezervácie tesne pred nástupom na pobyt je platba možná na mieste lektorke MONADY (nie na recepcii hotela).
 • Minimálne storno poplatkyNa základe dlhoročných skúseností a dobrých vzťahov s hotelmi riešime individuálne každú zmenu termínu pobytu, zmenu osoby alebo zrušenie pobytu. Storno poplatky účtujeme minimálne vo výnimočných prípadoch.
 • Vaša spokojnosť je pre nás na prvom miesteVážime si, že ste si vybrali pobyt MONADA a urobíme všetko pre to, aby ste sa s nami cítili príjemne, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily. Naše infolinky sú vám k dispozícii denne aj počas pobytu. Kontaktujte nás čo najskôr, aby sme vaše požiadavky vyriešili k vašej maximálnej spokojnosti.
obr

Fotogaléria

Termíny

Počet nocí: 3
od 384€ / osoba / 3 noci od 128 € / osoba / noc
od 384€ / osoba / 3 noci od 128 € / osoba / noc

Ceny sú kalkulované pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe Štandard (1/1) a dvojlôžkovej izbe Štandard (1/2).

Doplatok za ubytovanie pre 1 osobu:
-  v jednolôžkovej izbe LUX
(1/1): 45 € / pobyt
-  v dvojlôžkovej izbe LUX (1/2): 18 € / pobyt

Pobyt sa realizuje pri minimálnom počte 20 klientov.Rezervujte si pobyt

Hotel PATRIA, Štrbské Pleso
MONADA KLASIK


Prosíme, jednotlivé čísla oddeľte čiarkou

1. IzbaCena/osoba/nocOsoby*Spolu
Základné lôžko dvojlôžková izba (1/2) - 0 €
Základné lôžko jednolôžková izba (1/1) - 0 €
Typ stravy 0 €
Izba spolu za 0 noci0 €
Celková cena:
Celková cena s použitím kupónu:
Prepočítat
Overiť
Program MONADA

Hotel patrí do skupiny s relaxačným programom MONADA vo vyhradených termínoch.

Jogovo-rehabilitačné cvičenia
Pod odborným dohľadom skúsených lektorov absolvujete nenáročné ozdravujúce regeneračné cvičenia, orientované hlavne na chrbticu. Systém cielených cvičení prehĺbi Vaše dýchanie, zvýši kondíciu, posilní srdce, cievy a imunitný systém. Prínosom je celkové uvoľnenie, lepšia pohyblivosť kĺbov a posilnenie svalov celého tela. Už v priebehu pobytu sa môžete zbaviť bolesti a niektorých pohybových problémov.
Regeneračné a relaxačné cvičenia vychádzajú zo známych cvičebných systémov: joga, strečing, Pilates, body styling. Jedinečný komplex cvičení, pomocou ktorých si spevníte svaly celého tela od hlavy až po päty, zaručuje formovanie postavy a trvalé výsledky - vypracovanú postavu, silné brušné a chrbtové svaly, zlepšenie držania tela, zbaví vás tukových vankúšikov a pomôže k dlhým, štíhlym nohám. Cvičením si pomôžete sami od bolestí chrbta a pohybového aparátu, ktorých ste sa mnoho rokov nevedeli zbaviť. Je to cvičebný program, pomocou ktorého získate psychickú a fyzickú rovnováhu. Cvičenia sú určené všetkým vekovým skupinám, od detí, až po seniorov, fyzicky aktívnym a aj menej aktívnym ľudom. Cvičenie odporúčame ľuďom s jednostranným zaťažením svalových skupín, ako sú hudobníci, úradníci alebo programátori, sú vhodné pre ľudí s nadváhou a chronickými bolesťami chrbtice.

Relaxácie
Relaxácia je urýchlenie procesu regenerácie. Po telesných cvičeniach najlepšie precítite regeneračné účinky relaxácie, uvoľnenie mysle prirodzene dopĺňa uvoľnenie tela. Príjemná  hudba a pokojný hlas lektorky Vám navodí stav hlbokej relaxácie. Okrem okamžitej úľavy v podobe uvoľnenia svalstva Vám prinesie aj prehĺbenie dýchania a navodenie pravidelného vnútorného rytmu organizmu, ktorý vedie rýchlo a bezpečne, bez negatívnych vedľajších účinkov, k celkovej telesnej a duševnej regenerácii.

Originálne pútavé prednášky
V spoločnosti príjemných ľudí ani nepostrehnete, ako sa stávate súčasťou prijímania a odovzdávania  hodnotných informácií. Fantastická, spontánna a kamarátska atmosféra pomáha hlbšie pochopiť seba i nevyhnutnosť žiť zdravšie, šťastnejšie a spokojnejšie.. Z Vášho uponáhľaného života sa vytratí stres a napätie a nahradíte ich úsmevom a radosťou.
Prednášky sú na témy wellness životného štýlu – vnímanie signálov vlastného tela (jedlo ako liek, látková premena, prekyslenie organizmu, vyvážená strava, zdravé kombinácie potravín, očistné kúry), tajomstvo pohybu (zdravá chrbtica, problémy pri poruchách chrbtice), duševná rovnováha (umenie zvládnuť stres, účinné overené relaxačné techniky), znamenia zverokruhu a živly (charakteristika znamení od barana po ryby, vzťahy medzi znameniami), lunárny kalendár, energetické centrá (čakry), dýchanie ako zdroj životnej sily.

Diagnostika organizmu
Pomocou úvodnej analýzy stavby tela získate dôležité údaje o pomere svalstva a tuku vo vašom tele, o množstve nebezpečného vnútorného tuku a pH organizmu. Udržiavanie acidobázickej rovnováhy organizmu (zásadité pH) a úprava stravovacieho režimu podporená zmenou životosprávy a v úvodnej fáze aj excelentnými výživovými doplnkami so synergickým efektom garantuje zdravé chudnutie bez jo-jo efektu.
Mieru nadváhy či obezity aj jej súvislosť s prípadnými zdravotnými rizikami zisťujeme dnes už dobre známymi postupmi. Najčastejšie sa využíva tzv. BMI (Body Mass Index), ktorý zistíme výpočtom:  hmotnosť (kg) / výška (m) x výška (m). Pre určenie zdravotných rizík je ale dôležité nielen množstvo telesného tuku, ale aj jeho rozloženie v tele. Zisťujeme ho zmeraním obvodu pásu a spresňujeme pomocou váhy s analýzou stavby tela, ktorá okamžite určí dôležité telesne parametre: percentuálny podiel tuku v tele, množstvo viscerálneho (vnútorného) tuku, výpočet BMI (Body Mass Index), percentuálny podiel kostrového svalstva a bazálny metabolizmus.

Konzultácia k programu zdravého chudnutia a odkyslenia
Odborný výklad programu, vstupné merania pomocou váhy s analýzou stavby tela (hmotnosť, BMI, celkový tuk, vnútorný tuk, svalovú hmotu), zistenie pH organizmu, návody na úpravu stravovania, recepty na prípravu vhodných jedál.
Komplexný program redukcie nadváhy s individuálnou starostlivosťou pre klientov, ktorí vyžadujú osobný prístup. Vychádza z poznania, že zdravie nie je len neprítomnosť choroby, ale celostný prístup k človeku, kam patrí výživa, kondície, psychika a celkový životný štýl. Garantom je tím lekárov, ktorí sa denne stretávajú s nedozernými následkami a rizikami, ktoré so sebou nadváha a obezita prináša. Prax potvrdzuje, že každý kilogram telesnej hmotnosti navyše skracuje náš život o pár týždňov.

Turistické vychádzky
Pre priaznivcov turistiky, hľadačov malebných zákutí a prírodných krás Slovenska, je na Štrbskom Plese množstvo možností.  Vytýčené a označené trasy v okolí hotela poskytujú širokú možnosť využitia. Či už v rámci turistických vychádzok v sprievode nášho lektora, alebo využitia vášho voľného času. Každá z nich má konkrétny cieľ, či už vodopád, prechod sedlom alebo výstup na vrchol štítu. V prípade plánovaného využitia týchto možností je potrebné mať zo sebou zodpovedajúce oblečenie a obuv.

Hotel

ATRAKTIVITY
• Patria Aqua Paradise - wellness centrum
• Masážny bazén
• Ľadová jaskyňa
• Nefajčiarský hotel
• Možnosť ubytovania so zvieraťom

Hotel Patria**** je exkluzívny hotel, nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Hotel je dominantnou stavbou Štrbského Plesa a jeho názov je odvodený od neďalekého štítu Patria (vlasť), vysokého 2203 m n. m. Štrbské Pleso je najvyššie položená osada v nadmorskej výške 1355 m. vo Vysokých Tatrách pri brehu vysokohorského Štrbského plesa v závere Mlynickej doliny. Priamo z hotela Patria je nádherný výhľad na Vysoké Tatry a jazero Štrbské pleso.

Wellness hotel s tradičnou overenou kvalitou je ideálnym štartovacím miestom pre rodinné výlety, športové vyžitie i to adrenalínové. Odtiaľto začína nejeden turistický chodník a pritom dýcha atmosférou tatranského mestečka s čulým ruchom.

Hotel Patria patrí medzi moderné wellness hotely s atraktívnym wellness centrom Patria Aqua Paradise. Hotel Patria**** ponúka kvaliné ubytovanie, stravovanie, v nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie i veľký výber gastronomických špecialít. Parkovisko sa nachádza pri hoteli, je stražené a v cene ubytovania, hotel má aj garáž za poplatok. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom.

Ubytovanie

Hotel ponúka svojim hosťom ubytovanie v 140 izbách a 20 apartmánov s celkovou kapacitou 320 lôžok. Všetky izby ponúkajú prekrásny výhľad na scenériu tatranskej prírody, či už sú to majestátne vysokohorské štíty, alebo unikátne jazero – Štrbské pleso. Novorekonštruované izby poskytujú komfortné ubytovanie štvorhviezdičkového hotela. Všetky izby v hoteli Patri a všetky priestory sú NEFAJČIARSKE. V hoteli Patria je možné usporiadať kongresy, semináre, sympóziá v kongresovej hale (kapacita 300 miest) ako aj rodinné oslavy a iné akcie v loveckom salóniku.


IZBY

Izby ŠTANDARD disponujú plným vybavením pre zabezpečenie vášho pohodlia. Sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, samostatným WC, minibarom a TV.

-  dvojlôžková izba Štandard
-  dvojlôžková izba štandard obsadená jednou osobou
-  dvojlôžková izba Štandard s balkónom
-  dvojlôžková izba Štandard s balkónom obsadená jednou osobou


Izby LUX poskytujú komfortné ubytovanie, sú novozrekonštruované v modernom dizajne, vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, minibarom a TV.

-  dvojlôžková izba Lux
-  dvojlôžková izba Lux obsadená jednou osobou
-  dvojlôžková izba Lux s výhľadom na jazero
-  dvojlôžková izba Lux s výhľadom na jazerom obsadená jednou osobou


APARTMÁNY

Apartmán KOMFORT
Nadštandardný priestor pre viacčlenné rodiny je rozdelený na obývaciu časť so sedacou súpravou a rozkladacou posteľou a spálňovú časť s manželskou posteľou. Obývacia a spálňová časť sú oddelené dverami. Je vybavený samostatnou kúpeľňou, WC, minibarom a TV.


Apartmán LUX a Apartmán LUX s výhľadom
V novom dizajne s veľkorysým priestorom a unikátnym výhľadom na nádhernú tatranskú prírodu. Je ideálny pre 3 až 4 členné rodiny, vybavený samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, minibarom a TV.


Služby zahrnuté v cene izby

-  výborné raňajky formou bufetových stolov
-  neobmedzený vstup do bazéna počas celej doby vášho pobytu
-  neobmedzený vstup do Wellness Patria Aqua Paradise počas celej doby vášho pobytu
-  parkovanie na hotelovom parkovisku
-  vstup do hotelového fitness
-  župan a papučky na izbe


Služby za príplatky

-  miestny poplatok sa účtuje zvlášť - 2,00 € / osoba / noc
-  strážené parkovisko – zadarmo
-  príplatok za parkovanie v hotelovej garáži - 20 € / deň
-  príplatok za zviera na izbe - 25 € / deň; ubytovanie so psom je možné len v izbách Štandard, len do 2 poschodia

Stravovanie

Pri vstupe do hotela sa nachádza zaujímavo riešená hotelová hala, Lobby bar so zimnou záhradou a jazierkom. Eseticky riešený interiér doplňuje výhľad do prekrásnej okolitej prírody.

Elegantná, priestranná, z juhu a východu presklená reštaurácia so sympatickým názvom Slnečná reštaurácia ponúka široký sortiment jedál a nápojov. Je presvetlená slnkom, ktoré vás tu sprevádza ako symbol zdravej vysokohorskej klímy. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov.

V novootvorená štýlová reštaurácia Koliba Patria na brehu jazera Štrbské pleso je obľúbená hlavne turistami prichádzajúcimi do Mlynickej doliny kvôli gurmánskym špecialitám a príjemnej atmosfére.

Vatra Club je štýlovo zariadený nočný bar s bohatým výberom nápojov a príjemnou obsluhou je hotelovým hosťom k dispozícii ako zábavné centrum s bowlingovou dráhou a biliardom.

Patria Aqua Paradise

WELLNESS Patria Aqua Paradise

Oddýchnite si vo wellness Patria Aqua Paradise. Novozrekonštruované wellness zázemie sa skladá z dvoch podlaží a vonkajšej časti. Nájdete tu mnoho príležitostí ako zrelaxovať svoje telo a oddýchnuť myseľ.
Súčasťou je soľný, eukalyptový a rímsky parný kúpeľ, bylinková inhalácia, sanárium a bylinné sanárium, tepidárium, lesná panoráma, whirlpool, masážny bazén, vodná cesta, škótske streky, tropický a horský dážď, prívalová sprcha, vodopád skok, ochladzovací vodopád, horská bystrina, ľadová jaskyňa, fínska zrubová sauna, peklo, prípecok, plavecký bazén, detskký bazén so šmýkačkou, odpočivárne s lehátkami


MASÁŽE A PROCEDÚRY

Thalgo rituály - relax a zmyselné vône
Nechajte sa rozmaznať Thalgo rituálmi, ktoré ulahodia vašim zmyslom, pokožke, organizmu aj mysli. Vyberte si z našej ponuky ošetrení, peelingov a telových rituálov, vďaka ktorým sa budete cítiť mladší, oddýchnutí a plní energie. Náš wellness tím vám ochotne poradí pri výbere toho správneho rituálu, podľa vašich požiadaviek.

Detoxikačné masáže - zbavte organizmus škodlivých látok
Zbavte svoje telo nahromadených toxínov, stresu a škodlivých látok. Vďaka detoxikačným masážam sa budete cítiť nielen zregenerovane, ale tiež ľahšie, sviežejšie a zdravšie. Dámam odporúčame masáž na formovanie postavy, ktorá sa dlhodobo teší obľube u našich klientiek. Páni zas určite ocenia masáž lávovými kameňmi, vďaka ktorej sa vám účinne uľaví od bolesti pohybového aparátu.

Relaxačné masáže a ošetrenia - spojenie masáže a oddychu mysle
Potrebujete nachvíľu „vypnúť“, vychutnať si svoju chvíľku pohody a uľaviť svojej mysli od každodenných starostí? Relaxačné ošetrenia v sebe spájajú príjemné s užitočným – pomôžu vám k navodeniu psychickej pohody a takisto zregenerujú vaše telo.

Reflexné masáže - cielené masáže na úľavu od bolesti
Fyzioterapeutické reflexné masáže, založené na stláčaní konkrétnych bodov na tele, pomáhajú uľaviť od dlhodobých problémov a bolestí pohybového aparátu. Vyberte si celotelovú reflexnú masáž pre celkovú úľavu od bolesti alebo reflexnú masáž chodidiel, ktorá vám výborne padne po turistike či športových výkonoch.

Telové ošetrenia a zábaly - prvá pomoc pre suchú pokožku
Doprajte dehydrovanej pokožke ošetrenie, ktoré ju dokonale vyživí, omladí a napne. Teplý zábal otvorí jej póry a dovolí účinným látkam preniknúť čo najhlbšie. Blahodarné účinky týchto procedúr zbadáte nie len na svojej pokožke ale tiež vďaka celkovému uvoľneniu a vnútornej harmónii, ktorú telové ošetrenia so sebou prinášajú.

Peelingy - dlhotrvajúci pocit hebkej pokožky
Ukážte skutočnú krásu svojej pokožky a zrelaxujte sa pri peelingovom ošetrení. Pleťový peeling dokáže viditeľne osviežiť, omladiť a zregenerovať vašu pleť. Účinky ošetrenia navyše zbadáte bezprostredne po vykonaní procedúry. Prírodné esenciálne oleje zanechajú vašu pleť krásne voňavú a hebkú na dlhý čas.

Pleťové ošetrenia - nechajte vyniknúť vonkajšiu krásu
Naša pleť je neustále vystavovaná vonkajším vplyvom, preto by sme jej mali raz za čas dopriať výnimočnú starostlivosť v podobe hydratácie, zábalu či ošetrenia. V ponuke pleťových ošetrení v Hoteli Patria**** nájdete vysokoúčinné, hĺbkovo čistiace a regeneračné procedúry, vhodné pre dámy aj pánov.

Masáže - zažite dokonalé uvoľnenie
Doprajte svojmu telu uvoľňujúcu masáž, zregenerujte svaly, pokožku aj myseľ. Pripravili sme pre vás výber klasických aj menej tradičných masáží, vďaka ktorým bude váš pobyt ešte príjemnejší. Každá masáž z našej ponuky je zameraná na odstránenie konkrétnych neduhov alebo bolestí. Uvoľnite sa v našom SPA za zvuku príjemnej relaxačnej hudby, v sprievode zmyselných vôní.