SYSTÉM MONADA

Unikátny SYSTÉM MONADA, vytvorený v priebehu 28-ročnej činnosti v tvorivom procese nadobúdania vedomostí, sebapoznávaním a praktickými skúsenosťami v práci s klientmi, je ucelený systém relaxačných aktivít s cieľom získať a zachovať si zdravie, mladosť a vitalitu, pokojnú, sviežu a pozitívne naladenú myseľ. Aplikácia systému v programe relaxačných pobytov a služieb umožňuje predchádzať zdravotným problémom a riešiť ich spoznávaním samého seba.

Počas dlhoročnej činnosti sme vyskúšali a vystriedali najrozmanitejšie relaxačné programy aj služby a postupne sme zvolili vždy tie, ktoré zaujali a získali si priazeň klientov. Najobľúbenejšie relaxačné aktivity sú dodnes súčasťou programu relaxačných pobytov a služieb a tvoria základ SYSTÉMU MONADA.
Testovali sme a prakticky realizovali rôzne jogové cvičebné zostavy a techniky, relaxačné a meditačné cvičenia, spôsoby zdravého stravovania a prepojili sme ich s duchovným poznaním a vlastnými skúsenosťami. V SYSTÉME MONADA sú zakomponované mnohé spôsoby meditácie a spoznávania vlastných individuálnych daností každého človeka pomocou znamení zverokruhu, tarotového systému, numerológie, astrológie a vplyvu pozitívnych energií. Toto všetko prepojené do jedného celku tvorí základ zdravého a spokojného života.

Podstatnú a najdôležitejšiu súčasť programu v SYSTÉME MONADA tvoria jogové regeneračné cvičenia ako spôsob rehabilitácie. Cviky a cvičebné zostavy sú nenáročné, rešpektujú momentálnu pohyblivosť a zdravotný stav. Pod vedením lektorky sa naučíte vnímať svoje telo ako celok, uvedomíte si podstatu pohybu aj nevyhnutnosť správneho držania tela. Budete prekvapení, ako rýchlo telo pozitívne reaguje na pravidelné cvičenie – kĺby sa uvoľnia a zväčší sa rozsah ich pohyblivosti, svaly budú pevnejšie, pohyb ľahší a ladnejší.

Naučíme vás obľúbiť si telesné cvičenia a vnímať, že pohyb s uvedomením a koncentráciou je zdrojom životnej energie. Nemajte obavy, že cvičenia nezvládnete! Joga v podaní MONADY je naozaj pre každého. Nesúťažíme, každý cvičí to a toľko, koľko zvládne. Tak, aby cvičenie bolo potešením a prínosom, nie stresom a vypätím. Cvičenia sú príjemné, zamerané na prehĺbenie dýchania, natiahnutie stuhnutého svalstva, posilnenie svalov okolo chrbtice a kĺbov tak, aby bol pohybový aparát funkčný a v dobrej kondícii čo najdlhšie – takže optimálne do konca života! Vyrovnaný a uvoľnený človek, ktorého prestane bolieť chrbtica, viditeľne omladne a skrásnie.

Vďaka aplikácii SYSTÉMU MONADA je každý pobyt aj služba komplexnou relaxáciou a regeneráciou.

Inšpirujte sa na niektorom z našich pobytov!

Skupinový pobyt MONADA DETOX     OBJEDNAŤ
To najlepšie pre Vašu líniu a zdravie                                       

Skupinový pobyt MONADA MEDITÁCIA     OBJEDNAŤ
Hĺbková psychická regenerácia                                          

Skupinový pobyt MONADA KLASIK     OBJEDNAŤ
Efektívny oddych                                          

Skupinový pobyt MONADA TOP VÍKEND     OBJEDNAŤ
Intenzívny oddych                                          

Individuálny pobyt MONADA INTENZÍV     OBJEDNAŤ
To najlepšie z MONADY s kúpeľnými procedúrami                                          

Individuálny pobyt MONADA IMPULZ     OBJEDNAŤ
Kombinácia jogy a kúpeľných procedúr                                          

 

Coffee MONADA